Çağlan dünkü Best Balıkesir maçının ilk kez Demir İnşaat Büyükçekmece maçı ile yepyeni bir salonda sezona başlayan Best Balıkesir'e yeni salonlarının hayırlı olmasını diledi.

Çağlan yaptığı açıklamada tüm hedeflerinin kendi saha ve salonlarında ilk maçlarını kazanmak ilkesi ile sahaya çıkan rakip takım ve Baş Antrenör'lerinin maç sorası yapmış olduğu açıklamaları ise üzüntü ile karşıladıklarını belirtirken "daha önce bir ay içinde Best Balıkesir ile iki kez daha maç yaptık ve ikisini de kazandık yapılan açıklamaları ilk maç heyecanına ve motivasyonuna bağlıyoruz " dedi. Çağlan  "asıl kendi takımım ve teknik kadromun elinde olmayan sebeplerden dolayı maçın bazı bölümleri biraz zor geçti" dedi.

TÜM BASKETBOLSEVERLERİ VE BÜYÜK BÜYÜKÇEKMECE AİLEMİZİ 19 EKİM'DE GAZANFER BİLGE ARENA'YA BEKLİYORUZ“Dünkü maçımız gerek takım ve oyuncularımızın gerekse teknik kadronun elinde olmayan sebeplerden dolayı bazı bölümlerde zor geçti, ancak maçın başından beri galibiyeti hak eden bir oyun sergilediğimiz için takımımız son periyotta gerekli reaksiyonu göstererek hak ettiği galibiyeti aldı.

Bizim için dün bitti yarın var, yarın ise yani Çarşamba günü Europe Cup’ta Avrupa’da ilk kez parkeye çıkıyoruz. 4 Yıl önce kurulan bir kulüp olarak bu yılda gerek Büyükçekmece’mizi gerekse ülkemizi temsil etmeye hak kazandığımız bu yolculukta hedefimiz başarılı olmaktır. O nedenle her zaman bizim yanımızda olan büyük Büyükçekmece ailemizi, Büyükçekmecelileri ve özellikle de tüm sporseverleri Çarşamba Günü yani 19 Ekim 2016’da Saat 19.00'da Gazanfer Bilge Arena’ya bekliyoruz."İLK AVRUPA MAÇININ GELİRİNİ 15 TEMMUZ ŞEHİT AİLELERİNE VERECEĞİZ

"Burada önemli bir konu ise bundan 1 ay önce lig kuraları çekilirken bir açıklama yapmıştım işte o gün bugün. (Açıklamanın videosu için tıklayın)
İlk kendi sahamızda yapacağımız Avrupa maçının gelirinin 15 Temmuz Şehitleri ailelerine vereceğiz demiştik. Yönetim Kurulumuz ve Sayın Başkanımız Dr.Hasan Akgün’ün kararı ile alınan bu anlamlı hareket bugünlerde yaşadığımız zor günlerine biz sporcular olarak  verebileceğimiz en büyük desteğidir. O nedenle tüm herkesi elinde Türk Bayrağımız ile Gazanfer Bilge Arena ya gelmesini ve tüm Avrupa’ya tek ses, tek nefes olduğumuzu göstermesini bekliyoruz.

Biz Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol takımı olarak parkede yerimizi alırken yöneticilerimizde tribünlerde yerini alacaktır. Tek eksiğimiz ise size değerli Büyükçekmece’nin Büyük ailesinin bu gün de yanımızda olmasıdır.

Siz değerli medya mensuplarını da bu ilk Avrupa maçımızda yanımızda görmeye davet ediyoruz."

Yorumlar

0